Sumostro Nedir ?

Sumostro Nedir ?

WordPress kullanım sayısının artması ve çok popüler olması kullanıcıların çeşitli sorunlarına cevap aramalarına neden olmaktadır. Sumostro İşte bu nokta da Türkiye deki eksikliğin giderilebilmesi için oluşturulmuş bir soru – cevap platformudur.

Momuth şirketi ve gönüllü geliştiriciler tarafından kullanıcıların yaşadıkları wordpress ile ilgili sorunlarını çözmek adına oluşturulan sumostro, tamamıyla ücretsiz olup wordpress ile ilgili her konuda destek olmayı amaçlamıştır.

WordPress’in bu kadar popüler olduğu bir dönemde kullanıcıların yaşadığı her türlü soruna çözüm üretmek sumostronun amacıdır. Tamamıyla ücretsiz olan bu platforma sizde sorunuzu sorarak kaynak edinilmesini sağlayıp, sormuş olduğunuz sorularla kullanıcıların hızlı bir şekilde yaşadığı problemi gidermelerinde yardımcı olabilirsiniz.
Sumostro nun ücretsiz olmasının nedeni Türkçe kaynak sıkıntısını ortadan kaldırıp Türkiye deki kullanıcıların bu kaynaktan yararlanmasını sağlamaktır.
Sumostro’dan Nasıl Soru Sorabilirim?
http://sumostro.com adresine girerek arama kısmına sorunuz ile ilgili anahtar kelimeleri aratıp mevcut sorunuzun önceden sorulup sorulmadığını kontrol edebilir,
Eğer daha önce sorulmamış bir sorunuz var ise ana menüden “soru sor” tıklayarak sorularınızı sorabilir. Ya da yaşadığınız bir sorunu görsel olarak gönderebilirsiniz. Sumostro ekibi sorularınızı 24 saat içerisinde yanıtlayacaktır.

Bu gönderiyi paylaş

Comment (1)

  • Senol Oz cevap

    Geliştirilebilir ve kaynak niteliğinde harika bişey olur..

    Şubat 8, 2017 , 2:57 pm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.